Gece Gece Yedikule Zindanları Gezisi

#
Gece Gece Yedikule Zindanları Gezisi

Gezimizin buluşma noktası 19.30'da Kazlıçeşme Marmaray İstasyonu çıkışıdır.

Yedikule Zindanları'nda geçmişin gizemli ve karanlık köşelerine yolculuğa çıkıyoruz! Gece gezisi sırasında, zindanlar sadece grubumuza özel açılacak ve rehberimiz eşliğinde bu gece turu sayesinde bu gizemli tarihi mekânın ayrıntılarını keşfedeceksiniz. Bu eşsiz fırsatı kaçırmayın ve tarihi bir gece gezisine hazır olun!"

İstanbul' un meşhur hisarı 'Yedikule', Yedikule'nin meşhur kapısı "Altın kapı"... Roma İmparatorlugundan Osmanlı İmparatorluguna, yüzyıllar boyunca tarihe tanıklık eden, etkileyici geçmişi ve efsaneleriyle ünlü "Yedikule Hisarı" nam-ı diğer Yedikule Zindanları etkileyici atmosferiyle sarıp sarmalıyor.

Gezimiz Kültür ve Turizm Bakanlığından kokartlı rehber eşliğinde yapılır, yürüyüş ve kültür gezisidir. Gezimiz 19.30'da buluşarak başlar ve 22.00 civarında biter.
Buluşma yeri ve saati: 19.30Kazlıçeşme Marmaray İstasyonu çıkışı.
Bilgi ve kayıt için 0531 552 38 42
Kayıt için Whatsapp ile geziyi ve katılımcı isim ve soyisimlerini göndermeniz durumunda  size hesap bilgisi gönderilicektir ve sonrasında kaydınız alınacaktır.

Not: 
- Katılımcılarımızın rehberi rahatça dinlemeleri için katılımcılara kablosuz kulaklık dağıtılacaktır.
- Gezimizin tamamı yürüyerek yapılmaktadır. Bu sebeple rahat yürüyüş ayakkabısı tercih edin. Bu gezi yürüme sıkıntısı çekenler için uygun değildir.

Gezilerimizden haberdar olmak için İnstagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın: https://www.instagram.com/senanlatistanbul/

Gezi Planı

Yetişkinler için tur ücretimiz 700 TL'dir.
18 yaş altı çocuklar yetişkin yanında  250TL'dir.

- Programda belirtilen gezi ve ziyaretler,
- FMK Tour rehberlik hizmeti,
- Yedikule Hisarına giriş ücreti dahildir.
- Gezi sırasında herkese el feneri dağıtılacaktır.
- Kişiye özel kulaklı seti, rehberimiz bir yaka mikrofonuna konuşur ve siz kablosuz cihazdan rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Kablosuz cihaza takabilmeniz amacıyla kendi cep telefonu kulaklık kablonuzu getirmenizi rica ediyoruz (iphone kulaklığı uyumlu değildir). Hijyen kuralları gereği kendi kulaklığı olmayan misafirlerimize tek kullanımlık kulaklık kablosu verilecektir ve 30 TL ücreti olacaktır.
- KDV.

- Ulaşım

- Rezervasyon hakkında bilgi ve yardım almak için bizi arayabilirsiniz.
FMK Turizm ofisi: 0531 552 38 42

  •  Whatsapp üzerinden katılımcı isim ve soyisimlerini ve katılmak istediğiniz tur ve tarihini yazarsanız kaydınızı aldığımıza dair size teyit mesajı göndereceğiz
  • Ödemenizi turdan once size whatapp tan kayıt olmak istediginizde ödeme bilgisi paylaşılacaktır.

- Eğer ki ödemenizi yaptığınız halde katılamayacak olursanız, tur tarihinden 2 gün öncesine kadar lütfen bizi arayarak bilgilendirirseniz ödeme iadeniz yapılır. Tura 48 saat kala ve sonrasında yapılan iptal taleplerinde herhangi bir iade yapılamayacaktır.
- Kayıt yaptıran herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.

Hayalinizdeki Tur İçin Sizi Arayalım !

Uzman Kadromuz, tecrübeli danışmanlarımızla her an yanınızdayız.