Açılır Tavan Karavan Pop Up Yataklı Karavan

#
Açılır Tavan Karavan Pop Up Yataklı Karavan

Açılır Tavan Karavan Pop Up Yataklı Karavan

- FMK Karavan'ın kendi üretimi olan açılır tavan yatağı uygulaması tamamen otomatik, motorlu ve sadece 1 tuşa basarak kendi açılıp kapanabilen son derece konforlu bir yataktır.

- Karavanlarda yaşanan 3. ve 4. kişinin yatma sorununa kesin çözüm olarak düşünülmüş, ister yaz aylarında çok havadar bir ortam sağlar, ister kışlık modülü ile üst kapağın da açık bırakılmasıyla araç ısıtıcısı sayesinde soğuk kış günlerinde bile içinde yatabilmeye olanak sağlar.

- Aracın tavanının ölçülerine göre Pop up açılır tavan yatağımızın yatak ölçüleri Sprinter ve Ducato tarzı araçlarda 190cmx115cm olmakta ve açılır yüksekliği 95cm olmaktadır. Transporter Tarzı araçlarda 115x220cm tavan yatağı ve 95 cm yükseklik olurken, aynı zamanda içeride ayatka durmayı sağlayan iç yatağın yükselmesini de sağlıyoruz. Tavan yatağımızı fiberglas dış kabuğunun kapalı halinin yüksekliği 26cm olmaktadır.

- Dış kaplaması fiberglas'tır ve özel kalıptan üretilerek aracın ön kısmına ve kıvrımları tam olarak oturacak şekilde üretilmektedir.

- Karavanlarınızın TSE kontrolü ve muayeneden geçmesine engel değildir.

- Yazlık modülü nefes alabilen ve su geçirmez dış mekan kumaşından yapılmış olup, 4 bir tarafı içine haşeratın girmesine engel olacak şekilde sineklikli fermuarlı pencerelerle donartılmıştır.

- Kışlık modülü ise her zaman Pop Up Tavan Yatağımızın fiberglas şapkasının altında her zaman gizli bir şekilde toplanmış olarak dururken, aşırı soğuk ve çok yağışlı havalarda kolayca açılır ve fermuarları çekilerek sizi soğuktan ve yağmurdan korur.

- Karavanlara kurulumu yapıldığından içerisine aydınlatma, usb şarj noktası, 220 volt priz kurulumu yapılabilmektedir.

- Karavanlarınızın güneş panelleri 2 adet pop up yatağımızın şapkasının üzerine monte edilebilmektedir.

- Açılır Tavan Yatağı uygulamamız sıfırdan yapılmakta olan karavanlara uygulanabiliyorken, duruma göre daha önce yapılmış halihazırda var olan karavanlara da duruma göre uygulanabilmektedir.

Alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz..

İlginizi Çekebilir

Hayalinizdeki Tur İçin Sizi Arayalım !

Uzman Kadromuz, tecrübeli danışmanlarımızla her an yanınızdayız.